Wicerzecznik PiS o zdjęciu Beaty Szydło w autobusie.

Politycy muszą być przygotowani na to, że w każdej chwili mogą paść ofiarą własnej popularności. Przekonała się o tym była premier Beata Szydło, a sprawę skomentował nawet zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.

Wicerzecznik PiS zareagował na dyskusję o zdjęciu Beaty Szydło w autobusie (twitter.com/radekfogiel/screen)

„Faktycznie dziwne, że pani premier nie pozuje jakiemuś typowi, który postanowił jej robić fotki z przyczajki, jak nastolatka na widok Justina Biebera” – stwierdził na Twitterze Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Tak zareagował na falę krytycznych komentarzy na temat zdjęcia byłej szefowej rządu, a teraz europosłanki PiS, Beaty Szydło.

Na fotografii, która trafiła do mediów społecznościowych, widać Szydło w autobusie. Była premier stoi przy oknie i wydaje się być zamyślona.

Część internautów i komentatorów wskazywała, że eurodeputowana PiS nie rozmawia ze współpasażerami i jest do nich odwrócona plecami.

Poseł Koalicji Obywatelskiej Bogusław Sonik stwierdził, że zdjęcie wykonano w autobusie lotniskowym, który dowozi do terminala lub samolotu. Mimo że Szydło nie ma już ochrony SOP, to komentujący zastanawiali się również, dlaczego była szefowa rządu nie jechała właśnie samochodem służb.

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/wicerzecznik-pis-o-zdjeciu-beaty-szydlo-w-autobusie-z-przyczajki-6440596638869121a

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.